Pogledaj jedan post
Old 22.08.2009., 21:02   #75
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
1.Ništa više nego biserni prištiči na obrubu glavića. O njihovim uzrocima se doslovno nezana ništa, nisu prenosive , nemaju veze s higijenom... Ne zajtjevaju liječenje iako bi bilo dobro zbog sličnosti s kondilomima posjetiti liječnika za testiranje (ako si imao odnos ) Jedino čoše što ti mogu učiniti je srušiti samopouzdanje..



Ti bi to što prije ha, e neće moći , o vremenu svršavanja ne odlučuješ ti nego hormoni.Jesi i gotovo Posebnim tehnikama isto se može oduljiti ali i odgoditi. A to bi trebala poznavati i druga strana a ne samo ti. O tehnikama odgode ću napisat post



I genetika i vanjski utjecaji. Ukoliko me pitaš kako ćeš promjeniti oblik svoga penisa na to ti pitanje neću odgovorit jer zahtjeva dosta fizike i boli

1. nekad je uništavalo samopouzdanje+što sam mislio da je neka bolest, a bilo me sram ići doktoru, slučajno naletio an forumu i vidio da nije ništa... mislio sam baš uzrok tome

2. ne zanimaju me tehnike odgode svršavanja, i sada već ponead predugo traje...

3. i ovo me nekad brinulo, jedan od najbitnijih rzloga zašto sam se bojao prvog sexa, strah me bilo da mi se neka mala ne bi smijala... danas nije problem, ali zanima me razlog tomu... naime zakrivljen je na krivu stranu(ajmo reć ko banana). neki su pretpostavili zbog ranog početka masturbacije(u što sumnjam,a nije ni tako rano-6. razred)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...

Zadnje uređivanje rocket86 : 22.08.2009. at 21:04. Reason: obriši
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom