Pogledaj jedan post
Old 09.08.2017., 15:50   #9
osim kad se nisu našli i okej, nije to sramota. ali to dociranje svisoka je već stvarno iritantno.

što se negative tiče, u hrvatskoj je štošta negativno i hoće tako malo udariti čovjeka, ali jednostavno je činjenica da svoje mane, predrasude, krive procjene nosimo sa sobom, pa me valjda ne bi trebalo čuditi što se ne mogu odljepiti od te iste hrvatske. i onda traže druge ljude koji su ovdje ostali da se nad njima snebivaju i da im popuju. pa to je bullying

ja sam to dugo u sebi komentirala i onda sam srela jednu takvu u banci. nakon što mi se isprosipala koliko je dugačka i široka o tome kako ona ne može ovdje doći kući duže od 3 dana, znaš, nju depresija hvata...jer ovdje ljudi ništa ne rade...o ničem ne misle, nemaju svrhe, ničim se ne bave... a ona se bavi ispijanjem piva u slobodno vrijeme u jednoj europskoj vukojebini, jednostavno mi je izletilo jedno glasno 'x, aj ne seri'. to nije način na koji komuniciram i bilo mi je neugodno jer sam vidjela da nas drugi slušaju, ali opet mi nije žao.

šta je previše, previše je.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom