Tema: Njemačka
Pogledaj jedan post
Old 20.04.2017., 23:24   #2812
Quote:
osibk kaže: Pogledaj post
Despite that, you may be surprised to hear that I actually studied German for 5 years before going to University – it's the language that I've put the most work into

I want to meet a native for the first time and talk to them, and have them genuinely and honestly think that I'm also German for up to 30 seconds. 30 seconds may not sound impressive, but this is a very long time to be in an active conversation and not slip up, especially considering my time limit of 3 months to do so.

Ovaj tekst nema veze sa tim da možeš naučiti jezik za 3mj čak i uz prethodno učenje od 5g i korištenje sa prijateljima već da nekog držiš u uvjerenju 30s da si Nijemac.


A ovisi. Ja sam, bez lazne skromnosti, talent sto se jezika tice. Dosla sam
2007. u Austriju, dvije godine kasnije C2 diploma u dzepu, phD na njemackom, pricam akzentfrei, tako da me sugovornici percipiraju kao Austrijanku, samo im hrvatsko- tursko prezime nije jasno [emoji23]
Muz je Turcin, 6 godina smo zajedno, rasturam turski k'o rodjena Turkinja [emoji23]

Ono sto mi je ostalo u sjecanju- zaista sam na pocetku svaku slobodnu minutu ulagala u ucenje njemackog.



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
SanciY is offline