Pogledaj jedan post
Old 10.01.2010., 16:03   #70
Quote:
mel777 kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa i sljedeći mjesec mališa takav sličan dobiva za 2. rođendan.
Najvjerojatnije ćemo kupiti ovdje: http://www.keindl-sport.com/proizvodi.asp?tip=15 ,
ne znam još koji. Navodno ih zna biti i u Muelleru, možda odemo vidjeti.

Meni se sviđa jer dijete od dvije godine ipak ima neke koristi od takvog biciklića (npr. održavanje ravnoteže, samostalno upravljanje), dok s običnim baš i ne. Naime, od sve poznate djece u okolini nitko bicikl s pomoćnim kotačima nije vozio s dvije godine, jednostavno im je bilo preteško vrtiti pedale. Moj mališa je uz to i malo manji pa mislim da se stvarno ne bi snašao s običnim biciklom i pedalama. Zato ćemo isprobati ovaj, srećom se i mužu svidio kad ga je vidio na reklami, pa ga neću morati dodatno uvjeraravati.
O iskustvima ću se moći javiti za dva-tri mjeseca, nadam se da će biti pozitivna.
ovakav isti imamo i mi....kupili smo ga ljetos u rog trgovini....
maleni je tad bio prosao 2 godine....
na tome se sic da spustati i podizati i na to treba obratiti paznju kod kupovine...
jos jedna stvar taj nema kocnicu i dijete se zaustavlja nogicama
obratite paznju kada kupujete na razliku izmedu metalnog i drvenog jer na vecini metalnih se volan da kompletno okrenuti i djeca puno lakse padaju dok su drveni napravljeni tako da volan ide samo do odredene granice lijevo desno i jako tesko se pada....
naravno moj maleni uvijek ima kacigu kad vozi taj bic.....
nekada ih je bilo u Mulleru po 300 kuna drveni ali ih vec dugo nema i oni imaju samo metalne s kocnicom po 550 kuna...
dijete jako brzo savlada tehniku upravljana tim biciklom i mi smo vec proslo ljeto bili na velikim biciklima dok je nas maleni isao s tim biciklom usporedo s nama....
u svakom slucaju mislim da nije stvar koju treba pljuvati pogotovo netko tko nikad nije vidio uzivo kako se klinci na tome furaju....
smeđa is offline  
Odgovori s citatom