Pogledaj jedan post
Old 20.08.2017., 16:46   #91
Quote:
sirovina kaže: Pogledaj post
mislim da je u ovom slučaju stvar bila puno prizemnija, kao što to obično biva . kolko sam shvatio žena se baš ne uklapa u ideal majke-supruge-katolkinje-čistokrvne hrvatice čarapopletilje iz stoljeća sedmog, pa selo potiho provodi mobing nad njom, pokušavajući zaštititi svoje tisućljetne vukojebinske vrijednosti ..
Stvar je opisana stotinama puta u raznim filmovima ili studijama "palanačkog" mentaliteta - dovoljno je samo da ne dođete na par misa bez dobrog opravdanja i zamjerite se lokalnom župniku, i stvar vrlo brzo postaje jako ozbiljna a svi oko vas samo čekaju da vam zabiju nož u leđa, budući da je presuda palanke već izrečena - vi ste strano tijelo koje je potrebno odstraniti. čeka se samo završni akt..

Što je najgore, njihovi ljudi su sada zauzeli sve pozicije, i nema nam više natrag. svi mi sad polako tonemo u tu istu odvratnu žabokrečinu i dežurni policajci slobodnog duha oko nas zvire dvogledima preko ograda sa svih strana od 0-24.
Moguće, ali budući da se radi o hrvatskoj ajde dozvoli sumnju da se ne radi o liberalnoj njemici koja je došla prosvjetliti kozobojebe već o pshički nestabilnoj osobi koja bi trebala biti nekom vrstom socijalnog ili inog nadzora.

#SandraDabo
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom