Pogledaj jedan post
Old 23.08.2017., 14:34   #29
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Jedan veliki za one što misle da kretanje Zemlje i Mjeseca oko Sunca ima bilo kakve veze sa njihovim ili tuđim nebitnim (u kozmičkom smislu) životima.
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Baš sam htio komentirati.. OK, dogodilo se, bilo je, ekipa je snimila xy milijuna i nešto fotografija, snimaka, selfija i..danas je novi dan.

I ništa se spektakularno nije dogodilo. Dakle, gdje nam je sad kolega "PFC" objasniti ove sad aspekte, NAKON DOGAĐAJA, kad se ništa ne dogodi.

pa 7+7+777+7777+7777777777++7777++7+7 plus neznam ni ja što.

Jer je li tu sad postoji neko objašnjenje? Ili je to ono, Plašimo malo neuk svijet, ako se dogodi baš smo likovi-face, ako ne, ma eto, super je jer je Lav pao u 12. podrum 6. kuće u znaku strijelca pa zato nije Uran prešao iz tavana 5 kuće u 8 nadgrađe Blizanca.

Uf kud se sad sjetih blizanca a bliži im se godišnjica (WTC). Predviđam zanimljive događaje jer je po indijanskom kalendaru na taj dan ptica prešla iz 3. kuće na 2. granu.

:klap:

Pa čemu onda dolazite pisati na Alternativu?
Recimo ja organski ne podnosim cajke, doslovce mi se bljuje kada to čujem..pa ne odlazim tamo gdje se puštaju da bi sjeo do nekoga i pljuvao mu po tome i facepalmao..jednostvno se makni od gluposti.
Meni je isto tako glupost vjerovati da je sve ovo nastalo bez neke više inteligencije pa ne dolazim srati na PZ ljudima koji su pobornici abiogeneze, ako netko želi vjerovati da je samo hrpa mesa i kostiju koja jede, pije, hoda i sere..neka
Katayama is offline  
Odgovori s citatom