Pogledaj jedan post
Old 14.08.2012., 17:35   #1143
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
koji tretmani, kreme, serumi su vam dali najbolje rezultate?

Clinically Proven Effective
Tretinoin (Retin A, Renova)
Retinoids
Alpha-hydroxy Acids
Estrogens
Vitamin C
Vitamin C derivatives
Anhydrous vitamin C combo
Vitamin C + E + ferulic acid


osim estrogenskih krema probala sam sve od navedenog.

e sad me zanima sto ste vi koke probale da ste bile zadovoljne rezultatima?

koje su vase tajne kreme ili sastojci

posebno me zanima koza vrata, jer tu, kako sam vec napisala na jednoj drugoj temi, osjecam promjene koje ne zelim
a sto bih ti ja mogla jos napisati a da vec nisam..?
kao i ti, probala sam sve osim estrogenskih krema..
tajnih krema nemam, iako sam probala par stvari koje su bile ok, ali nemam pojma zasto nisam i nastavila s redovitim koristenjem, vec sporadicno ponovim kupnju kroz godinu pa potrosim, onda opet nesto drugo i tako....recimo, meni je bio jako zgodan i ugodan NiKEL Serum protiv bora oko očiju i usana koji sadrži biljne matične stanice švicarske jabučne vrste Malus Domestica...s tim da sam ga ja stavljala malo vise od par kapi i po cijelom licu i vratu..
onda mi je bio dobar i Biotherm SKIN.ERGETIC serum i njega sam trackala po licu, vratu i dekolteu..
EA ceramide i dalje koristim, ako ne svaki dan, onda svaki drugi stavim po jedan, nekada i drugi pa ih razvucem po vratu i dekolteu..
ali, ono sto ja redovito i pod obavezno 1x mjesecno radim je odlazak kozmeticarki gdje nas dvije eksperimentiramo..pa malo skidamo pigmentacije, malo se zatezemo, obnavljamo, vitaminiziramo i svasta nesto..od 3 mjeseca mislim, radimo radiofrekvenciju lica, vrata i dekoltea u kombinaciji sa mezoterapijom s tim da smo kod mezo malo rabile hijaluronsku kiselinu, vitamin C, vitamin A , aminokiseline ili bi mi spremila kakav koktel vitamina i bockala me..
mislim da je ovo jako dobra kombinacija i rezultati se vide..
eto, to je ono sto sam radila, a pada mi na pamet da do sada o tome nisam pisala..
zuba is offline  
Odgovori s citatom