Pogledaj jedan post
Old 18.11.2009., 16:27   #2
Kućica u Lici za 2010.

Znate li bilo kakav link gdje bih mogla naći kućicu koju bi mi netko iznajmio za 8- 10 ljudi, za doček Nove Godine? Može i Gorski kotar.

Par linkova jesam našla, međutim, sve je već zauzeto. Ljudi su rekli da je zauzeto već od 9. mj.!!

I sad, ta kućica mi stvarno treba. Riječ je većinom o parovima, ostali bismo dva noćenja, posteljinu i suđe možemo donijeti sami, obećajemo biti dobri
Dakle, bilo kakav link, bilo kakav broj, bilo kakav prijedlog, sve je dobrodošlo, pošto je tih osam glavica na žalost organizaciju prepustilo meni(jer ja kao nekakvog iskustva u iznajmljivanju svog prostora imam, pa kao ja ću znati... ma vraga). Na PM, ili ovako javno- sve smijete, što se mene tiče. Ako znate nekoga tko je bio, hajde zvrcnite pa pitajte njega- pomoći ćete puno.

I da ne bude tema samo o tome, što mislite o kupovini zemljišta u Lici? Našla sam neke doista pristupačne ponude, zemljište se može kupiti već za kojih 7000 eura, a sve mi se čini po ovom rastućem interesu, da će se to ulaganje za par godina višestruko isplatiti?
okruglica is offline  
Odgovori s citatom