Tema: Cerazette
Pogledaj jedan post
Old 15.12.2010., 19:06   #6
Eto, ja čekam tvoja iskustva . Ne pijem ih jer nemam odnose, ali su mi one u tom slučaju jedina opcija, ne smijem Cilest više zbog hipertenzije, a ustvari najbolje bi bilo da ne pijem nikakve.

E sad, što se tiče nus-pojava, da ideš tražiti i za bilo koje druge pilule svašta bi našla, pa se nemoj previše na to obazirati, lijepo ti je rekla liječnica. Uostalom, uvijek možeš prestati. To što i navodiš sam i ja pročitala, na našim stranicama ima malo komentara, uglavno od dojilja. A opet, dojilje su same po sebi u specijalnom stanju, ne možemo s ena njihova mišljenja oslanjati mi kojima hormoni "normalni", sigurno dojilja reagira drugačije. Pa je pitanje zašto krvari/ne krvari, debljanje i slično...

Mene najbviše buni to krvarenje. Navodno se može dogoditi da krvariš polako maltene stalno, ali i da krvarenje potpuno izostane. Pa ja mislim da bi me to opterećivalo u smislu što bi onda stalno mislila da sam trudna po jednoj ,a po drugoj strani, ne sviđa mi se ta opcija da niti približno ne znam kada bi prokrvarila.

Javi kako je.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom