Pogledaj jedan post
Old 04.02.2012., 12:56   #90
vještice, sigurna sam da imaju pravo. i nisi baš neka osoba za društvo. NJIHOVO....
prihvati to i preboli.....
očito je da nemate mnogo toga zajedničkoga ti i ovi koji ti takve stvari govore.nije tragedija. da ne spominjem da takve rečenice u pravilu koriste ljudi koji liječe neke svoje vlastite komplekse. u svakom slučaju, ograničene su to duše. možeš ih držati u svome životu u nekoj pričuvi ako su ti zbog nečeg dragi ...to je opet znak tvoje NEograničenosti....
i tvoj je odabir koliko ćeš tolerirati njihovo kokodakanje i kako ćeš ga interpretitati.

da, ubrajaš se među vukove. ima puno vrsta vukova, tih prekrasnih, posebnih životinja....
ti se osjećaš usamljeno i voljela bi ponekad društvo drugih vukova.
sad ću reći nešto u suprotnosti s rečenicom nekoliko redaka iznad: mislim da nema što vuk tražiti među kokošima...jedino ako si naročito spretna u nanošenju perja.... meni ponekad to tako vješto pođe za rukom da se sama sebi čudim... no, najčešće mi se ne da....tako da svoja druženja s meni nezanimljivim, površnim i iritantnim osobama svodim na najmanji mogući minimum...
ima ih među mojim prijateljima iz osnovne škole, gimnazije, s faksa, pa i ljudi u mom radnom okruženju (imam sreću ili nesreću da mi zanimanje podrazumijeva puno previše socijalnih raznih kontakata, formalne i neformalne suradnje)...nekad znam doći kući i toliko mi fali tišine, da Moj Vuk zna biti žalostan...

zaključak, nemoj "tražiti" prijatelje, samo se kreći što više među drugim stepskim i nestepskim životinjama...ima ih po raznim mjestima....iznenadit ćeš se koliko ćeš često nalijetati na one koji će te znati prepoznati, cijeniti i uživati u tvome društvu...
__________________
...the sands of time were falling...
malisuncokret is offline  
Odgovori s citatom