Pogledaj jedan post
Old 09.11.2012., 12:15   #82
Quote:
hrvoje dr. kaže: Pogledaj post
Ta "lepeza" alergena na koje će se dijete testirati se određuju nakon dobrog alerogološkog pregleda.
Prvo što treba napraviti je prestati davati mu gluposti "za i protiv" kašlja.
Osim na Srebrnjaku imate i u Klaićevoj,Rebru,a na Vingordaskoj nisam siguran.
Ali dijete od alergo testa neće prestati kašljati.
E sad, obzirom se to ne radi o mom djetetu nego o prijateljičinom, ne mogu tvrditi koliko je alergološki pregled bio dobar ili nije. Uglavnom, rekla mi je da joj je doktor na Srebrnjaku savjetovao da napravi alergološki test te kad je pitala sestru za termin, šokirala se

Što se tiče sirupa, tako joj je i doktor savjetovao uz obrazloženje da je moguće da mali kašlje upravo zbog svih tih sirupa. Mama mu je prestala davati ali ne primjećuje poboljšanja. Također s malim odlazi (već 3 puta) i u slanu sobu.

Jasno mi je da od alergološkog testa neće prestati kašljati, i ako se kojim slučajem pokaže da je alergičan npr. na prašinu/grinje...mislim, pod stakleno zvono ne može...al ukoliko se pokaže da je alergičan, sad lupam, na mlijeko i da mu ono izaziva takve reakcije, najmanji problem, izbaciti mlijeko samo da se nešto pokaže(najbolje bi bilo ništa).

Hvala na odgovoru!
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom