Pogledaj jedan post
Old 14.12.2014., 20:07   #73
[QUOTE=Katayama;52634336]

1.
Quote:
"Ako idemo gledati po Bibliji, na koju se vole neki jako pozivati..."
1. Na poforumu smo duhovnosti tako da nema potrebe kritizirati nekoga tko se koristi Biblijom.

2.
Quote:
"... i sam Bog je otjerao neke od sebe i oni su izgubili njegovu naklonost...zbog toga jer ga nisu poštivali. Ta on bi trebao sve voljeti jer su ipak to njegove kreacije, šta ne??"
2. Ovo sto kazes je tocno, ali malo cu te ispraviti:"... i sam Bog je otjerao neke od sebe i oni su izgubili njegovu naklonost...zbog toga jer nisu prihvacali njega i njegovu ljubav, A TO JE ONO STO SU TI LJUDI ZAPRAVO HTJELI - ODJELJENOST OD BOGA. Ta on sve voli jer su ipak to njegove kreacije"

3.
Quote:
"O Isusu isto ima negdje kako je bijesan i kako bičuje neke tamo....neznam o čemu se točno radi ali nije niti bitno..."
3. Opet govoris tocno, ali malo cu te ispraviti: BITNO JE STO BICUJE JER ISUS NIJE BICEVAO LJUDE NEGO JE BICEM PORAZBIJAO STANDOVE ISPRED CRKVE, A TO JE NAPRAVIO JER:
1. ISUS VOLI LJUDE BEZUVJETNO, ALI MI NE SMIJEMO ISKORSITAVATI TU LJUBAV U SMISLU " JA CU SAD GRIJESITI KOLIKO GOD HOCU I NECU SE NI POKAJATI JER ZNAM DA CE MI BOG OPROSTITI" JER I U TOM SLUCAJU BOG/ISUS CE NAS BEZUVJETNO VOLJETI, ALI ONI NE MOGU DOPUSTITI DA IH LJUDI ISKORISTAVAJU.
2. NE MOZEMO OD KUCE OCA NEBESKOGA PRAVITI KUCU TRGOVACKU. To je Isus rekao nakon sto je porazbijao standove ispred crkve ( mozes to potarziti na internetu).

4.
Quote:
"Netko mi je rekao nedavno; 'mi svi dolazimo iz istog izvora, mi smo svi jedno, trebao bi sve voljeti oko sebe'."
4. Popravit cu te malo: TI JESI JEDNO SA SVIM OVIM "BOLESNIM" LJUDIMA JER SMO SVI MI BRACA. RAZUMIJEM DA NPR. UBOJICE NISU BAS NEKI DOBRI LJUDI, ALI ONI SU I MOJA I TVOJA BRACA.

5.
Quote:
"...i nema bezuvijetne ljubavi od mene za nikoga, čak niti bezuvjetnog poštivanja."
5. Ovo cak zvuci kao da te netko u proslosti jako povrijedio ili si imao/la traume pa zato doslovno ne mozes ni voljeti.
Miguela is offline  
Odgovori s citatom