Pogledaj jedan post
Old 06.10.2015., 19:31   #8
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Aw svidja mi se tema! Malo pozitive fali tu. Ima puno tih malih sitnica koje moja visa polovica radi a nasmijavaju me svaki dan. Primjerice kad on mene budi, ujutro mi pjeva Ustani bane i izvuce me za stopala iz kreveta i osovi na noge zaspalu. Kad ja njega budim, kaze "samo jos minuticu" pa odspava jos sat vremena, na kraju i mene namami nazad u krevet na snuggle i zakasnimo na posao. Imamo dogovor da sve sto se rimuje mora da je istina, sto pregovaranje oko svakodnevnih sitnica i natjeravanje vode na svoj mlin ucini ekstra kreativnim. Kupa se po par puta na dan kao kapibara, a nerijetko i zaspi u kadi. Kad se kupamo skupa nekad roleplayamo da smo na podmornici. Obavezno pije kakao sa svime sto jede, ukljucujuci ribu iz konzerve. Koji god kucanski posao treba obaviti, nadje usput neku igracku - tipa od odbacene carape dobije sock puppet pa se s tim usput igra. Svako jutro kad se spremamo na posao pita me koliko je sati i ako upotrijebim rijec "osam", dobijem odgovor "na kurcu te nosam" i pritom se od srca razveseli svaki put. Niti jedna osmica mu ne promakne ikad, u telefonskim brojevima, adresama, brojevima racuna, cak i kad se igramo visesatne board game partije. Moguce ga je potkupiti palacinkama za bilo sto. Ima glavu punu raskalasenih lokni i ne opterecuje se frizurom. Kad ide van, obavezno odabere upravo onu majicu koja je prva na hrpi. Moje roditelje je tako upoznao noseci majicu "Last call for anal". Jako je visok, pa mu nogice vire gole skoro pol metra iz kreveta i svaka deka mu je prekratka kad se rasiri zbog cega mi ga uvijek dodje nekak milo. Kuham vecinom veganski za oboje, iako on jede sve, ali nikad se ne buni i sve sto napravim mu je fino. Kad imam prist na faci, sklada mu pjesmu i veli mi da sam mu i dalje najljepsa iako me ne vidi dobro od prista. Kad nesto sjebem i pitam ga dal je ljut oko toga kaze "odavno nisam" iako sam sjebala tek prije minutu.


Sent from my iPad using Tapatalk
Ovo je zakon!
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom