Pogledaj jedan post
Old 08.12.2016., 11:03   #54
Quote:
nima kaže: Pogledaj post
Vidljivo je da se radi na promjeni zapadne percepcije HR na predvidivom ponašanju prema principu provokacije i reakcije prema MZ (slično za vrijeme Oluje itd.), nastoji se iznuditi novi model zajedničke politike MZ prema europskom jugoistoku itd., viđeno 91' (jače regionalno povezivanje itd.). Pernar je, pored ovoga, u Sabor donio maramu koja se obično nalazi u skupu rekvizita koji prenose slogane i poruke islamističkog jihada (na njegovoj je prijevod al-Quds lana, drugi ne vidim, inače stoji jihadistička poruka: A/B/C/D, vjerojatno donio iz BiH).
Reci Nima, iskreno, zar misliš da Evropa ozbiljno, onako sa odstojnosti i neslužbeno i primjećuje neku razliku između ustaša i četnika, Hrvata i Srba?
Mi ćemo znati svoje razlike, ali kako to izgleda strancu..
Ne bih volio upasti u idiotizam da umišljam nešto što ne postoji, ali mislim da oni nas doživljavaju sasvim drugačije od onoga što nam domaća službena politika protura..

Zar mi njima nismo svi isti?!
Prljavi, glupi, pokvareni, prevarantski mutanti kontaminirani turcizmom i zatucanom religijom..?
Niska balkanska vrsta..
Nismo li sa njihove strane dio parole koja je izašla iz usta jednog švedskog diplomata za vrijeme 1991., koja ide ovako.

Srbi su kurvini sinovi.
Hrvati su podli kurvini sinovi.
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom