Pogledaj jedan post
Old 20.09.2017., 21:28   #350
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
ma znam, ali obicno takvi imaju i dosta drugih problema. a ovaj je momak na svom mjestu inace, barem po onom sto pise. ja nemam nista od njegovih kvaliteta, pa mi je onda barem jasno u cemu je problem . tako da je njemu mozda jos teze podnositi takvu situaciju.
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ti sramežljiva?
Da rešimo dve muhe:

Milijun je mogućnosti i kombinacija, ljudi imaju problema s vezivanjem, sa svekrvom, sa uginulim psom tetoviranim na lopatici, s povjerenjem, sa sigurnošću u sebe, s izgledom ili društvenim presingom, s generalnim nezadovoljstvom ili štajaznam čime sve ne.

Moj osobni problem je sramežljivost s kojom se borim od malih nogu. Premda ne djeluje tako na pismeno, a zadnjih par godina i uživo. Baš nedavno sam dobila "ne bih nikad rekla da si ti sramežljiva". U principu ne znaju da je moj hladan i opušten look apsolutno naučen obrazac ponašanja kojim sam trenirala sebe godinama da izgledam što normalnije. S vremenom sam se dosta i opustila, pretpostavljam da se uživiš djelomično u ulogu koju isforsirano prakticiraš. I da, taj problem nemam u poslu već isključivo s novim ljudima ili potencijalnim siNpatijama.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom