Pogledaj jedan post
Old 07.12.2011., 13:36   #77
Quote:
Cahit kaže: Pogledaj post
Živiš sa domaćim životinjama koje je stvorio čovjek, na način da bdu onakve kakve jesu. Dakle, da nije bilo ljudi i procesa prititomljavanja, čisto sumnjam da bi ovako pisala o životinjama.
Stvar je i u tome da životinje ne rad nikakvu štetu Zemlji, žive u skladu s njom. Ljudi su se odvojili od prirode i u biti kao da rade protiv nje ne shvaćajući da tako zapravo rade protiv sebe.
Zbog nas izumire životinjski i biljni svijet, zagađuje se atmosfera, vode se ratovi, ljudi na jednoj strani svijeta nemaju što za jesti dok na drugoj se baca hrana
Razlog zbog kojeg sam recimo ja osjetljiva na patnju životinja je taj što su bespomoćne i ovise o ljudima, ljudi imaju moć nad njima, rade s njima što ih volja, a to se uzima pod normalno...http://www.thepetitionsite.com/2/tel...-hunting-plan/

Ja ne mrzim ljude, ali što bi trebali misliti nakon svih bolesnih primjera ponašanja ljudi, zabijanja noževa u leđa, sebičnosti, iskorištavanja, zlostavljanja i sl?

Kakav je netko vidi se po primjeru kako se ta ponaša nad nekim slabijim od sebe, bila to životinja ili čovjek, znači kad ima moć... Ljudi po tome redovno pokazuju da su pokvareni i zli.

A što bi se tek događalo da nestanu svi zakoni i da svatko može raditi što god poželi.......
Neusporedivo sa životinjama......
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom