Pogledaj jedan post
Old 05.03.2012., 20:53   #5
Quote:
bob4 kaže: Pogledaj post
Čiju regulaciju za solar imaš. Tekst ili slika (ali pazi rezoluciju )
Kao prvo ti pazi na tu svoju glavu i ne treskaj toliko s njom po zidu pa trebala bude i tebi i meni i mnogima.
Kao drugo ovo je forum koji ima cilj da pomaže i širi znanje, a moje pisanje nije nikakvo reklamiranje, mi svi zajedno moramo da bi rasprava bila kvalitetna navoditi kvalitetne primjere iz prakse ili asortimana na tržištu, kao i dobra tehnička tuđa rješenja.

Dakle da ti odgovorim konkretno: kupio sam solarni spremnik proizvodnja Austria Email. Na spremniku je ugrađen solarno termički regulator SDR 2, a ispod njega je komplet solarna pumpa s spojnim elementima sigurnosnim ventilom itd.

Ako si več spomenuo rezoluciju slike reci ti lijepo meni što razabireš na mojem friškom avataru - dam ti i odgovor - ništa.

Kako bi bilo da ja postavim takvu elektro shemu pa da vidim mudrijaša koji ju bude analizirao i po njoj nešto napravio. Za normalne ljude slika mora biti jasna informacija koja govori više nego 1000 riječi.
Onoga trena kad budem trebao postaviti takvu fotografiju ja ju budem postavio, pa da se svi postave na glavu.
Dobio sam crveni karton prošle godine i nije mi kruna pala s glave.
Smatram da slika mora biti tolike rezolucije da može jasno prenijeti potrebnu informaciju ili poruku.

Reklama ima pun kufer i mi se ne bunimo, a zasigurno nekog vraga doprinosimo našim sudjelovanjem na ovom forumu, stoga neka se zakopaju ratne sjekire zauvijek.

Srdačan pozdrav
plus is offline  
Odgovori s citatom