Pogledaj jedan post
Old 27.01.2003., 13:18   #1
evo jos jednog topica...

Evo jos jednog topica o temi koja se toliko spominje na forumu...

Dakle, rijec je o Big O!

Cure, zanima me kako dodjete do njega. Recimo, poznatije je da cure cesce dozive orgazam stimulacijom klitorisa. O vaginalnom je vec druga prica...

Konkretnije, ja jos nisam uspjela doci do orgazma kada sam sa deckom. Sama se znam dovesti do njega. Kada sam bila mladja mislila sam da nesto nije u redu i onda sam pocela istrazivati sama sebe da vidim sto mi zapravo pase, a sto ne. I otkrila sam!

Po nekim mojim zaključcima, do orgazma (stimulacijom klitorisa) se dolazi prilikom oralca!... ili ipak ne? Ni kada sam dobivala oralac nisam uspjela doci do orgazma jer mi je jednsotavno skroz drugacije kada on ide jezikom i ustima nego kada ja to radim svojim prsticima. Ali dobro, to je isto vec neka druga prica... poducit cu ja njega kako samnom treba

Ono sto mene zanima je kako dolazite do orgazma prilikom samog odnosa. I to, vi, koje velite da do vaginalnog jos niste dosle (mislim da vas ima i takvih). Meni je u pocetku penetracije dobro, sve ok, ali nakon nekog vremena mi to jednostavno pocne smetati. Nije mi bas neka posebna ugoda (smeta mi), cekam da on svrsi i to je to. A ja opet ostala bez orgazma...

E pa nece vise biti tako!

Nadalje, kako sam citala o nacinima na koji mastrubirate... da li se varam ili vecinom mastrubirate samo stimulacijom klitorisa (hocu reci, nista si ne gurate – bar ja to tako radim).

Ok, nakon jedno 2 godine proucavanja same sebe zakljucila sam da cu prilikom samog odnosa do orgazma doci ako si... sama pomognem rukom! Kako drugacije? Ili postoji kakva posebna poza? Primjetila sam da najcesce koristimo misionarsku.

A opet mi je i to malo bedasto... za vrijeme odnosa sama se poceti dirati i sama se dovesti do orgazma... Kao da tim cinom njemu zapravo govorim kako mi on ne treba i nema pojma kako zadovoljiti curu.

Dakle, nije meni problem oko oralca (lako ja njemu namjestim glavu kak treba biti), vec prilikom samog odnosa... kada uopce nema stimulacije na klitoris.

Dakle, kako svrsavate? Help!
 
Odgovori s citatom