Pogledaj jedan post
Old 08.04.2011., 01:08   #14
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Kakve kurve, manijak retardirani
Čemu se čudiš, deklariranom i nesuvislom lažovu. Ovdje na forumu se prije par dana šatro prosvijećena gerila obrušila na jednu književnicu dijagnozama tipa tabletomanka, lažljivica i alkoholičarka, jer je dovela u pitanje odnos prema vukovarskim žrtvama, što li će jedan Hebrang pametnog reći na temu. Grozan, grozan i sramotan odnos imamo prema temama iz Domovinskog rata.
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nazalost , nisu nama srbi vise problem
oni pricaju i rade svoje i za sebe , sto je i za ocekivati

sto i za koga radi ova stoka koja je nama na vlasti , kao i u oporbi???
+1

Ne spada im u prioritete. Stvara neugodnost jer je opet negativno targetira vaskoliki srpski živalj, pa bismo vjerojatno gledali dobro poznatu trampu isprika, pa, znate i mi smo činili sranja, zločini imaju imena i prezimena, nemaju nacionalnost. Nešto je užasno trulo i krajnje zabrinjavajuće u opće važećem refleksu hrvatske politike, vladajuće ili oporbene, kad teme zločina smatra vidom ometanja procesa pomirenja i stabilnosti u tzv. regiji. I opasno.

BTW, što na temu kažu BABE, Ženske mreže i slična bratija, tj. sestričija? Jel da unaprijed pretpostavim da ne vode brigu o ovome koliko o lanjskom snijegu, ili će me netko pozitivno iznenadit?
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
ovo je i meni palo na pamet,vrijedilo bi im proslijediti ovo.
doduše,njima je isto DR njah njah. više su zapaljene za gluposti tipa neravnopravnosti spolova u javnim sektorima isl.
S obzirom tko sve parazitira na čelu navedenih udruga, odnosno imajući u vidu politikantsko/ideološke maloumotvorine koje često prokljuve iz takvih individua, nekako ne očekujem odmak od forgive and forget rezona - ne ometati proces pomirenja! A i za takve teme je potreban i ozbiljni emocionalni i ini angažman, pa u tom slučaju od politike i NVO sektora ne očekujem puno. Mediji? Evo, dobro je da je emisija o tome išla na radiju, možda se nešto zakotrlja. No, ponavljam, užasavajuća činjenica je da su to maltene nepodobne teme.

Zanima me ovo, tko je slušao emisiju, i što je odgovoreno?

Jedna učesnica kaže kakav osjećaj izdanosti je imala kad se i neka srpska novinarka zainteresirala za temu, pa pitala "Zašto vaši političari o tome ne govore?"
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.

Zadnje uređivanje rezon@tor : 08.04.2011. at 11:01. Reason: spajanje poruka
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom