Pogledaj jedan post
Old 02.07.2005., 22:25   #14
Quote:
NOlogo kaže:
za razliku od tvoje malenkosti - kojoj su sve ovo "linkovi" - jebiga ovdje ima ljudi koji su poznavali recimo one neke - sad već davno nepostojće - ljude koji su ginuli po zasjedama i slične "pizdarije" o kojima ti sad "otvaraš oči" puku s IMF - svojim linkovoljastim pričicama...


nadam se da si JAKO SIGURAN U RAZLOGE zbog kojih to činiš


Jos jednom, zaista, nije mi cilj provocirati. Svjestan sam da je moguce da je neko poznavao ljude kojih vise nema. Isto kao sto i ja na svojoj strani imam u obitelji civila koji je hladnokrvno ubijen. Misljenja sam, da, kada bi Hrvatska usla u otvoreni rat protiv RS, a ne povremenim slanjem brigada u pomoc muslimanima, ili cak i vecim operacijama poput one kada ste zauzeli veci dio jugozapadne Bosne, Republike Srpske vise ne bi bilo. Ako nista, cista matematika. 4 milijuna Hrvata, 2.5 milijuna muslimana, naprema milijun Srba u Bosni (koji su '95 vec bili jako slabo naoruzani.. najbolje je da niti ne znate sa koliko metaka su ljudi slani na bojiste).. Sa kolikim zrtvama i kako je pitanje ali citav bataljun jedija tu ne bi promijenio konacni ishod.
Potaknut sam bio nakon jedne diskusije u kojoj je receno kako ste osvajali teritorije kao iz pi*ke da pokazem kako stvari nikada nisu crno-bijele.
Isto vazi i za pocinjene zlocine. Bilo ih je.

Nije mi cilj otvarati stare rane.. misljenja sam da ih treba prihvatiti i krenuti naprijed. Nikakva nova jugoslavija, to necemo ni mi ni vi, nego dobrosusjedstvo.

balkanac is offline