Pogledaj jedan post
Old 29.11.2011., 16:49   #412
Quote:
fekky kaže: Pogledaj post

Šta se tiće Verna prije jedno 4-5 godina dok su me klinci u privatnoj gimnaziji pitali šta mislim o tom nazovi fakultetu,jer sam ih pripremao matematiku za prijemne,rekao sam da si s tom diplomom mogu jedino onu stvar obrisati,nigdje normalnim putem ne možeš dobiti posao,to je jedino dobro za one klince kojima starci imaju firme pa da oni nastave posao..
Kolega matematičaru, govorite isto što i ja. Kad sam rekla da se uči isto mislila sam na iste nastavne metode, a ne dubinu i opseg sadržaja koji su daleko veći u državnim gimnazijama. Naravno da znam kako se radilo u toj školi, zato sam sina i ispisala iz nje. Ja razgovaram sa svojom djecom. Da rezimiramo, u privatnim školama učitelji moraju paziti da se ne zamjere učenicima i roditeljima, a u državnim je obratno.
Ako je istina ovo što ste napisali za maturu na nižoj razini onda je matura veća farsa nego sam ja mislila. Ali moram primjetiti da je isto u drugim predmetima, gledala sam test iz biologije, čini mi se bijedno jednostavan u odnosu na ono što je u udžbenicima i što treba znati za redovne testove.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 08.12.2011. at 19:14. Reason: quote
uciteljica1 is offline  
Odgovori s citatom