Tema: H1
Pogledaj jedan post
Old 04.02.2011., 10:07   #51
Quote:
n@meless_ kaže: Pogledaj post
Molio bih nekoliko informacija od korisnika H1 (ako ima takvih) budući da korisnička služba ne djeluje baš kompetentno.

1. Koristi li H1 VoIP za telefoniju, tj. da se telefon direktno uključuje u modem i npr. kad nema struje da se ne može koristiti telefonska linija. Odgovorili su mi da koriste standardnu fiksnu liniju tek nakon što sam operaterki objasnio što je VoIP i nije mi djelovala baš sigurno u odgovoru, više samo da me se riješi. Pitam jer mi je to dosta bitno, a većina alternativnih operatera koristi VoIP.

2. Jesu li brzine od 8 Mbps/512 stvarno tolike? Da ne bi bilo da je 6/320 i sl. Znam da i to ne ovisi samo o njima, već i kvaliteti moje linije.

3. Znate li koji točno model modema daju, nakon više prespajanja samo su mi mogli reći da se radi o Davolinku, ali ne i točni model.

Zasada me nisu baš oduševili, radio sam i sam u korisničkoj podršci i ove sve stvari je svatko morao znati. Ali ipak dosta su jeftiniji od ovoga što trenutno imam.
1. naravno da je VOIP. Nema struje, nema tel.
2. upravo taj paket i imam. DL malo ispod 8 Mbs, UL 0.5., nema vecih odstupanja. Lokacija - Zagreb centar
3. DV-2020

Presao sam s T-coma i sa mobilnom i fiksnom telefonijom na alternativne operatore. Korisnicka podrska je svima vise-manje nikakva, ali usluga jeftinija i nista losija nego kod T-coma.
Sapa is offline  
Odgovori s citatom