Pogledaj jedan post
Old 30.10.2016., 12:01   #504
Da puno je prijevara, ali zarada na internetu je moguca.

Ali to nisu nikakve piramide ( ok netko je to odabrao i pojedinci zarađuju na taj način ).

Jedina dugoročna i prava pasivna zarada bez prijevara je affiliate zarada, ali konkrenih proizvoda a ne nekakvih virtualnih gluposti.

U početku uložite trud i vrijeme i kasnije kad vam se blog ili web stranica dobro rangiraju na googleu vi zarađujete i bez rada.

No za takve stvari treba vremena da stvari dođu na svoje.

I čista logika govori da nije realno da će nam netko otkrivati svoju tajnu zarade.

Ako sam našao način zarade onda ću ga upotrijebiti za sebe, pa neću okolo to otkrivati zar ne? Ali upravo takvim stvarima se većina služi da se obogati na naivcima.

Ovu priču sa 250 $ sam čuo osobno na mobitel, jer sam se iz zezancije registrirao pa me lik 2 puta zvao na mob hehe...

A imao sam jednom prilikom i sa domaćim prevarantom razgovarati, bio je iz Rijeke, radilo se o nekim uplatama cca 1500-2000 kn. Pa sam ga naravno testirao koliko će biti uporan...

Sad su se malo izmudrili i izmisljaju razne proizvode koje realno ne vrijede ništa ali formalno zadovoljavaju uvjet da nisu ponzi.

U zadnje vrijeme gledam malo na youtubeu i doista ima dobrih kanala, i to je jedan način gdje se uz dobru ideju i trud može doći do fine love.

Evo jedan od boljih kanala na koji sam naletio:

https://www.youtube.com/watch?v=T5PQ0ruTC9E

Iz Hrvatske je ženska ali naravno odlučila se za englesko govorno područje.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom