Tema: Beograd
Pogledaj jedan post
Old 25.01.2018., 09:40   #3012
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi, 12.2. letimo iz BG pa sad razmišljamo o dolasku do aerodroma. Četvero nas je i jedna opcija je Gea Tours iz Zagreba (50€ povratna po osobi) i naći neki apartman za prespavati samo (tu mi treba preporuka). To bi nas izašlo oko 220-240€ ovisno o smještaju.
Druga opcija je ZG-BG-ZG autom, iako nas je malo strah ostaviti auto u BG ali sam googlala Aerodrom parking (dan je 400 RSD) koji navodi da je pakring čuvan i pod video nadzorom. Zanima me zbilja sigurnost tog parkinga. U tom slučaju bi nas gorivo izašlo oko 75€, parking 20€, HR cestarina 50€ i ne znam koliko je cestarina unutar Srbije do Beograda, sve skupa cca 145-150€.
Tražim preporuke
Hvala unaprijed!
Ima nekoliko usluznih parkinga oko aerodroma, sto drze privatna lica. Ja sam oko Nove Godine ostavio auto na dve nedelje na jednom. Maltene polovina automobila na tom parkingu je bila iz Hr. Bas sam zadovoljan, lepo ostavis auto, covek te onda odveze (5-6 minuta traje voznja) na terminal, i isto te tako saceka kada se vracas.

Covek u dvoristu napravio 15ak mesta, pokrio ih limom, postavio kamere (koje mozes da proveravas preko interneta, tako da vidis odma jel ti sve u redu sa autom).

Ima i taj zvanicni aerodromski parking, to je ono standardno, udjes, uzmes karticu, mozes da izadjes tek kada platis to sa kartice. Naravno kamere svuda, obezbedjenje itd.
Defke is offline  
Odgovori s citatom