Pogledaj jedan post
Old 31.08.2013., 18:49   #1871
Quote:
1sweet8 kaže: Pogledaj post
Joj, ja kad bih mogla u seriji nekog izmlatiti to bi bio Ferihin tata, čim ga vidim odmah mi je muka...
Ferihin tata mi je u početku isto ostavljao loš dojam. Međutim, pri kraju mi se čak svidio. Uvijek joj je opraštao i volio. Ona ga je razumjela i znala da je voli. Osjećala ga je i kad nije bio prisutan...
Jako je žalio za sve što joj je učinio... Može se reći da ju je shvaćao... ali nije mogao preko svoje tradicije, gdje otac mora biti tvrd i nepopustljiv. Toga se je držao samo zbog te glupe tradicije, ali je patio zbog nje...
Serija me je stvarno jako pogodila - cijela je napeta, ali nije površna. Duboka je i govori o jednoj pravoj ljubavi koja je rijetka. Feriha mi je predivan lik... tako nevina, iskrena - unatoč svoje početne laži... Emir isto - kad je tako neizmjerno voli. Ona ga je totalno promijenila!

Netko je tu napisao da u nastavku - Emirov put - se ne vidi njegova tuga za Ferihom. Međutim, u 68-70 se to jako dobro vidi. Čak i pretjerano. On više ne želi živjeti. Stalno dolazi na njezin grob. Neizmjerno tuguje. S nikim ne komunicira, samo tuguje. Radi kao bauštelac... i stalno traži priliku da umre (ulazi u sukobe, tuče, ranjen bježi iz bolnice, želi jednostavno umrijeti i biti s Ferihom) Jako dirljivo! Ali takva tuga mora prestati. Ne može tako živjeti cijeli život...
Fritz is offline