Pogledaj jedan post
Old 27.10.2006., 16:43   #18
Quote:
(:P) kaže:
evo da se i ja ukljucim kad vec imam nesto (neki tvrde da je neki da nije) kao pinc

imam jedno pitanje...?
jeli vam ima sklonost valjanju po leševima i tim svim, smrdljivim sranjima?
moj je navodno mjesan izmedu nekog terijera pa valjda ima tu lovacku sklonost prekrivanju mirisa, pa me tako zna nekad vrlo "ugodno" iznenaditi

e da krix i ostali... moze nam ovo ostati jako dobar topic za sve koji imamo pinceve

Srecom ja nisam imala takvih smrdljivih problema, ali cula sam da npr goldeni ili druge vece pasmine obozavaju uvaljati se u govno, povracanje, nesto pokvareno.... Tako da ti to nije nista cudno...
moja pincica ne jede kakice, ali od moje prijateljice je to par puta uradila... i to svoju....
A golden od moje prijateljice, redovno papa govna, ali se ne valja u njih.... Valjda misli da je bolje pojesti ih, hehehhehe.
A pincevi su inace nastali od 11 vrsta pasa, i prije su bili stakorasi, tako da oni u sebi 100% imaju i lovackog....
Nista se ne brini, samo ga drzi na oku, bolje sprijeciti nego lijeciti
A to sto neki kazu da je pinc a neki da nije pinc, postoje standardi po kojima mozes znati da li je ili nije...
Ajd postavi slike pa cemo vidjeti, a i ako nije, to je tvoj pas i da je to slucaj samnom bas bi me bilo briga taman da je mjesavina i sismisa i pinca, pa jel???
LaRa.2311 is offline  
Odgovori s citatom