Tema: Sarajevo
Pogledaj jedan post
Old 26.09.2010., 08:14   #1879
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Mene je odero jednom taxista sa aerodroma. Na pola puta mi je rekao da mi je cijena 20 km išo ja 5 metara ili do M. Dvora, kao on je aerodromski vozač. A ja trebao samo do Stupa. Počeo sam se svađat ali nije bilo "fajde" i eto platio najskuplju vožnju ikad. Treba prijavit ove s aerodroma
slična priča se meni nedavno dogodila u Podgorici.. aerodromski taksisti imaju fiksnu cijenu, višestruko skuplju od drugih, gradskih taksista. poanta je u tome da gradski, regularni taksisti ne smiju dočekivati putnike, odnosno, čekati na mjestu određenom za taksiste na aerodromu. najjednostavnije rješenje je nazvati hotel u koji ćeš ići i zamoliti ih da pošalju gradski taksi da te pokupi na aerodromu (to je u slučaju da nemaš direktni broj taksi službe, ako imaš ).
tako sam ja vožnju do hotela platila 6 umjesto 15 eura..
apropo sarajeva, bila sam dvaput, prvi put u hotelu BM (braća mujić , naonoj dugoj dugoj glavnoj cesti ), nije bio nešto iako jeftin. braća imaju i čevapdžinicu i benzinsku pumpu u sklopu hotela pa nit je baš mirišljavo nit je mirno (osim ako zatražite sobu koja ne gleda na glavnu cestu, onda je donekle ok). doručak katastrofa, nisam znala što bih jela od 5 feta kruha, čudnog sira i još čudnije jedne vrste grozne juneće salame.
drugi put bio je u hotelu Hollywood na Ilidži. e taj je hotel bio super, odlična soba, bazen za slobodno korištenje, garaža, a ako niste s autom odmah nadomak je bus stanica kraj malog shopping centra (okolo bureka, pita i slične klope napretek, veliki Mercator ako je potrebna samoposluga). Isto nije naročito skup (1krevetna soba 40eur, ne znam koliko je 2krev), a doručak - bakanalije. jedini minus je eventualna udaljenost, ali nije ni to strašno, povezanost gradskim prijevozom je stvarno ok.
što se tiče čevapa, znam da je grijeh i promisliti a kamoli reči, ali meni su čevapi s cvjetnog (iza st. doma) 10 klasa iznad famoznog Želje. ali zato burek s kajmakom u Bosni na Baščaršiji.. mmmmmm
ljudi su mi bili super, druželjubivi..ma to su naši Bosanci..
__________________
Feel the fear but do it anyway...
lollol
aleta is offline  
Odgovori s citatom