Pogledaj jedan post
Old 20.11.2004., 11:02   #20
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zračenje HT Mobile repetitora (baznih stanica)

Quote:
Vojky kaže:
Pa, ako imaš nekih dvojbi, uzmi mjerač elektromagentskog polja (dosta jednostavan uređaj inače, sastavi se od dijelova iz Chipoteke), i lijepo izmjeriš. Elektromagnetsko polje je egzaktno mjerljivo...
Malo ljudi ce uzeti mjerac u ruku i poci mjeriti elektromagnetsko zracenje.
Kad bi jednog dana trebala kupovati stan, sigurno bi imao prednost onaj u kojem mi ne bi bio odasiljac iznad glave.
Po vasim tvrdnjama vjerovatno ne opravdano, ali po kampanjama protiv odasiljaca, koje sam imala prilike vidjeti i doziviti, za mene opravdano.
Isto tako mislim da postoje i drugi ljudi koji djele moje misljenje, u tom slucaju, jednog dana kad bi isla prodavati taj isti stan vjerovatno bi ga teze prodala nego onaj bez odasiljaca.
Quote:
Vojky kaže:

Inače, imamo izrazito stroge propise u tom području.
To mi je drago cuti.
Inace uz stroge propise se i GMO kukuruz zasadio po njivama
Da li si vidio listu najkorumpiranijih zemalja u svjetu?
Tako da ni hrvatski "najstrozi" propisi kod mene i ne drze bas vodu.
Quote:
Vojky kaže:

A, ako ideš s tom filozofijom "joj kak je sve to opasno", nemoj ni slučajno više voditi djecu na Sljeme - tamošnji RTV odašiljači su tisućama puta jači od GSM odašiljača... Isijavaju se doslovno megavati snage.
Hvala Gospodinu, Sljeme mi je daleko.

Napominjem, ja sam laik sto se tice elektromagnetskog zracenja odasiljaca i ne kazem da niste u pravu ako kazete da nije stetno za ljudsko zdravlje, vec samo iznosim moje misljenje.
Denys is offline  
Odgovori s citatom