Pogledaj jedan post
Old 08.08.2008., 19:44   #18
Nisu nam krivi dvojni, nego dvolicni

Quote:
ravednik kaže: Pogledaj post
Ja neznam ni za jedan primjer osim Hrvatske da se svim građanima jedne nacionalnosti ili rasne pripadnosti itd, koji u drugim državama imaju državljanstvo daje i domaće državljanstvo.

Osim toga dvojno državljanstvo je negativno i to zna svaki pravnik. U svim državama postoje zakoni kojima se dvojno državljanstvo isključuje. To ukidanje dvojnog državljanstva je u interesu samog dvojnog državljana.

A ako ćemo pravo, možemo reći da smo neravnopravni građani jer mi koji živimo i radimo ovdje, nemožemo ići glasati u Ameriku ili Australiju itd, dok naši stranci mogu glasati kod nas.

Kad malo razmislimo vidjet ćemo da osim iste nacionalnosti i porijekla ti stranci nemaju ništa zajedničko sa nama. Kako oni sad iz inozemstva mogu određivati tko će meni biti predsjednik ili predstavnik u saboru.
Upravo tako! Treba Hrvatima oduzeti hrvatsko drzavljanstvo, iskljuciti svaki kontakt sa Hrvatskom i da vidis kako ce je voljeti. Zabranili smo nastup Branitelja koji pjevaju domoljubne pjesme, pa vidi rezultate - narod obozava takve.
Na "Hrvatskoj televiziji" se predskolcima pokazuje britanska sperma - dok postanu punoljetni shvatit ce tko je.. Hrvate. Naravno, do tad "hrvatska televizija" ce biti jos manje hrvatska.

Hrvati od papira sa milijun putovnica nece pronaci Hrvatsku ni na karti, a oni koji su toliko opljackani da ne mogu otici ni iz svog mjesta, naci ce Hrvatsku u svom srcu iz prvog pokusaja.
A sto se tice glasanja, ispalo je tako kao da smo se izjasnjavali: "IA"!

Pozdrav
Nikola Duspara
Nikola Duspara is offline  
Odgovori s citatom