Pogledaj jedan post
Old 28.09.2010., 13:51   #18
Evo da se i ja javim ...

Bio sam tamo i provozao ovu Alfu:
http://www.njuskalo.hr/auti/alfa-rom...-oglas-1637335

Ono sto mogu reci je slijedece ... Auto iznutra ima tkaninu zute boje i nakon tih 28000 km malo mi izgleda preprljavo ... Znam da je tesko to odrzavati jer je svijetla boja, ali eto ....
U voznji se vidi da je to auto u hrpi, ne osjeti se da je razvaljen ... E sad, nisam tu bas dobro mjerilo jer nikad nisam probao provozati 159 koja ima barem 100000 pa da mogu usporediti ...
Oprema je ono ... slaba do srednja ... ovisi sto kome treba ... one osnovne stvari su tu ...
I sad ono sto me najvise smeta .... auto ima 3 ostecenja ... prvo je na prednjem braniku ... onako, skinut je lak i to ostecenje me najmanje brine jer je branik plasticni i nema straha od hrdanja .... na vozackim vratima ima malo ostecenje vjerojatno s parkinga .... najvece ostecenje je na prednjoj haubi ... ovaj sto tamo prodaje mi je rekao da je to od macke ma da se meni cini da bi to trebala biti neka macka od 100 i kusur kila ... bas je onako duboko zaderano ...

e sad ... dobra stvar u svemu je kad se pogodite za cijenu, oni sami uklanjaju sve nedostatke na autu o svom trosku ... tko moze prijeci preko toga da mu idu lakirati prakticki novu haubu i vrata, ovo je za njega super prilika ... meni to malo smeta ...
eustahije is offline  
Odgovori s citatom