Pogledaj jedan post
Old 13.08.2009., 13:26   #1229
Quote:
Rufaija kaže: Pogledaj post
toliko je necivilizirana da su svi ostali opstali u njoj, a ti si očito odrasla na pričama kako turci odnose djecu na mazgama u sepetima

i ako ćemo po tvom, onda su Isus i njegovi učenici i suvremenici bili zatucani isto ko muslimani a pošto se stalno implicira da smo mi sve prekopirali od jevreja, kršćana, zoroastrijanaca, hindusa, onda nismo mi ništa krivi - to smo mi samo zatekli da i drugi čine. mislim na pokrivanje - upravo kako je Marija pokrivena, sve časne sestre pokrivene, djevojke sa vaših sela kako su pokrivene, ...

a ova druga je toliko civilizirana da je najveći problem što neko stavi maramu, pa treba sage o tome raspredati
a kad sam ja ista govorila u prilog crkvi?
kad sam igdje rekla da biblija ne diskriminira zene?

ne mozes moj argument rusiti pozivanjem na bibliju jer o bibliji nemam nista bolje misljenje po tom pitanju


a protiv marame kao odjevnog predmeta nemam apsolutno nista, ali imam protiv marame kao simbola nejednakosti, potcinjavanja i diskriminacije... a to vec s oblacenjem nema nikakve veze

zamatanje je samo jedno od sredstava opresije nad zenama... i ono sto je vidljivo na prvi pogled
satori is offline