Pogledaj jedan post
Old 14.01.2011., 14:56   #14
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
jebiga ova si je na neki način i sama kriva. pa valjda je vidjela ovog lika da snima,šta joj nije bilo sumnjivo. i još u toj suknjici s tangama se ide guzit pred njima (dok je otvarala gepek) ja nikad nebi bila hostesa baš zbog takvih kretena

inače još mi se nije dogodilo da sam naišla na nekog takvog idiota. ali da jesam i da me ide tak zajebavat sigurno bi dobio nogom u jaja ili u glavu. hvala bogu treniram taekwondo 6g pa valjda nešto i znam i baš me briga jel ima manje kila od mene ili 150kg ja ću mu vratit udarcem pa makar najebala. takve bi s guštom namlatila
ustvari jesam naletila sam na dvojicu takvih dok sam bila u srednjoj još. šetam se s frendicom po gradu i neka dva tipa idu prema nama,ja lijevo i on isto, ja desno on zamnom i neće se maknut. a lik imao metar i žilet. kažem ja: imaš nekih problema: on: oćemo ih skupat riješit? ja: ne hvala i onda se maknuo, a ovaj drugi samo stajao i počeo se smijat. par dana poslje opet naletim na njih, bili su malo iza mene i kaže ovaj: dobre cure za jebat nisam niš napravila samo sam produžila dalje. al sad si mislim, mater ti jebem trebala sam ga spičit nogom u glavu :2up: ionak je bio manji od mene


Neko može imat 150 kila a nemat snage a neko sa 50-60 kg može dizat stabla
Pa Putina je na nekoj demonstraciji standardnim ippon seoi nage zahvatom curica od nekoliko godina zbacila na tatami. A on je isto nekaj trenirao

Stvar je valjda u nekom korištenju energije, ne znam kak to ide. Ta kad naraste npr. sa 20 - 30 godina može od nekog rekreativca napravit palačinke
Kaidan is offline