Pogledaj jedan post
Old 13.11.2006., 12:22   #4
Quote:
tweety kaže:
Ja sam isto alergična na grinje i bila sam kod alergologa na Sv Duhu,napravila sam kožni test i ukupni Ige ( vađenje krvi ) gdje mi je pokazalo da sam pozitivna na kućne grinje i travu i doktor mi je preporučio hiposenzibilizaciju koju još nisam počela provoditi.
A provodi se tako da prvih 2 do 3 tjedna dobivaš inekcije 2 puta tjedno,zatim slijedećih 2 do 3 tjedna dobivaš inekciju 1 put tjedno,zatim dobivaš inekciju 2 puta mjesečno,a na kraju 1 put u mjesec dana.
Najbolje da odeš kod alergologa pa da ti on nađe pravu terapiju.

Hiposenzibilizacija ima sigurnost uspjeha do 70%, potrebno je ići redovito kroz određeni period, minimum godinu dana, što je veoma mučno i najbitnija stvar je mogućnost da se razvije aritmija ili astma...tako meni reče moja doktorica, bio sam alergičan na ambroziju...iako to nije isto kao alergija na grinje, pošto je grinje 365 dana oko tebe...

Ja sam riješio alergiju reikijem, ne znam kako i zašto, ali više je namam, što je najzanimljivije kako vele neki doktori da je to samo moćna autosugestija, to nije istina, jer autosugestija ima svoje maksimalne dosege, alergiju ne može izlječiti...

PS: Reiki isto nije 100% siguran da će ti riješiti alergiju...ali barem je jeftiniji od hiposenzibilizacije...i manje mučan!

Pozdrav!
zoser is offline  
Odgovori s citatom