Pogledaj jedan post
Old 24.04.2012., 13:45   #494
Ajde, ajde šta ste se uzvrpoljile? Pa nije da smo 1. razred osnovne... Kao inače niste po birtijama, ne uhodite profesor(a/e), ne žicate veću ocjenu na tko zna koje načine, ne zavirujete u tuđe spavaće sobe i tako to... I sad kad sam ja otišla na zasluženi godišnji, svi se sjetili radit... Allah, Allah, s vama nikad znat na čemu si... Još ajde, nije mi se čudit za ove nove, nego @branka canim mislim da ti jako dobro znaš kojim se sve poslovima (osim što imam vas na brizi) moram bavit usporedno... Te odgonetni nemoguće načine za poslati čok "nemugući" video, te se bavi riješavanjem puzzli (10 000 komada) s likom najdražeg vam profesora, te osmisli najnoviju liniju donjeg rublja, te održavaj ravnotežu umuta/neumuta na spoilerima, te ovo, te ono... A vi ni tjedan dana bez mene ne možete... Još k tome svi 10. nastavak očekuju... Aj Allah...Ja jesam multipractic, ali ljudski, ne robotski... Čok sam ljuta čok... Toliko da sada nisam u stanju ni dobrodošlicu poželjet novima , a ni, budući da mi se upravo pridružio gosp. Bulut i donio sa sobom (hm, da mi je znati čemu to ) 100 kubika pijeska (bit će iz okolice Güzelyurta), ocijenit vaše uratkle...

Do puno vremena after (koga?čega? ) pozdravlja vas vaša, više ne baš tako omiljena profesorica @chica, @chica Bulut...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Odgovori s citatom