Pogledaj jedan post
Old 20.10.2008., 00:19   #15
Quote:
zokys kaže: Pogledaj post

• Yamaha RX 397 ili 497 + Dali CONCEPT 2+ Sony HDD recorder (već ga imam) kao player

Ili možda
• Yamaha RX 397 ili 497 + WHARFEDALE Diamond 9.1 ili 9.3 + Sony
Koliko vidim ti bi okvirno potrošio 4000 kn na receiver i zvučnike. Ne vjerujem baš da bi s tom cifrom dobio bolji zvuk nego što ga nudi Pianocraft. S obzirom da ti je soba 30 kvadrata, mali zvučnici ju neće moći napuniti basom pa ćeš ubrzo tražiti subac. Radije potraži kakve second hand zvučnike koji su samostojeći i koji su koštali 4-5000 kn a sada se prodaju u pola cijene.
Receiver ili pojačalo? Za iste novce pojačalo bolje svira jer je kvalitetnije napravljeno. Tuner kod receivera nekoliko košta i sve to ide nauštrb zvuka. Uostalom u Novim Bojama Zvuka prodaju Yamahu i Dali, pa nek ti spoje pojačalo i onda receiver pa vidi da li primjećuješ razliku.
Dali ili Wharfedale? I jedni i drugi dobri za malo para. Dali malo topliji zatvoreniji Wharfedale atraktivan i dobro izbalansiran zvuk za 1500 kn. Meni je Wharfedale bolji, mislim na 9.1
I nemoj žuriti zbog sajma, bit će uskoro i Božić i popusti...
__________________
Ako znanost ne služi općem dobru onda je to zloupotreba znanosti ili nije znanost uopće!-Tesla
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom