Pogledaj jedan post
Old 06.01.2008., 11:37   #18
sto se tice samog seksa, okej, jebi ljepse, ove kojima ne mozes naci manu, bar u prvi mah. ak je bed budenje ujutro kraj nje, pokupi se u noci ne paleci svjetlo i okej.

a inace, uvjerena sam da, kad se zaljubis, neces gledat jel ima cvimbu na nosu il vec neki drugi kurac. a isto tako, ne mos bit u vezi s lijepom glupacom. tj. mozes, ali mozes ju samo pokazivat okolo (uz naputak da suti) i jebat. ak je to dosta, super.

ovaj komentar da je bitno misljenje ekipe... svasta. prvo bih napisala kao sto je netko gore napisao: jel ti to jebes il sta? a onda, kakav papak moras bit da ces ti spucat curu koja ti se svidja jer je netko iz ekipe bacio komentar na tvoju curu i svi su se nasmijali?! ak nisi totalni kreten, sigurno imas svasta za rec nazad. i tom liku i ostalima i njihovim curama.

sto se tice ljepote i pameti... a sad, ne samo da je ljepota u oku promatraca, nego i pamet (u uhu, cemu li). recimo, ja ne mislim da sam lijepa, i mislim da sam pametna, dok recimo moj decko misli da sam lijepa, al se kraj njega nekad osjecam ko tuka. predrasude postoje, al ih nemaju svi. da vidis mene, ja ti sigurno ne bi bila lijepa i pametna, ali nekome drugome i jesam. zapetljala sam se. ipak je rano.
fat slut is offline