Pogledaj jedan post
Old 15.02.2013., 12:03   #2398
Quote:
Tincina kaže: Pogledaj post
Opet sam jutros gledala oba dijela intervjua i bez obzira na to što prosječni gledatelji nemaju naše znanje o njemu, vidi se koliko je loše i površno odrađen. Pitanja su jako banalna i veliki su skokovi sa teme na temu. Puno krivnje snosi i montaža jer smo trebali vidjeti i dio sa prijevodom. Bilo bi jako zanimljivo vidjeti Mehmetovu trenutačnu reakciju na ono što čuje. Ovako je sve ostalo dosta nezgrapno i nedorečeno
Nanutica je bila vidljivo nervozna, posebno u prvome dijelu. Imala je jak obrambeni stav i potpuno je bila ukočena Nije ostala imuna na njega i to se vidi iz svakog njenog pokreta, ali umjesto da tu kemiju iskoristi i opušteno se baci u razgovor, jedino što je napravila je da je ostavila dojam da je jako neprofesionalna. Čak je i on pokušao više puta doprijeti do nje i opustiti je. Međutim, čini mi se da ona ipak nije toliko neupućena u informacije o njemu jer su joj ruke stalno u prvom planu Mislim da nigdje nisam pročitala ni jedan pozitivan komentar o njenom nastupu, tako da se naši komentari o njoj ne mogu objasniti zavišću ni ljubomorom. To je jednostavno jako loše odrađen posao. Bila sam joj malo zavidna što ga je imala priliku upoznati, a onda sam vidjela njihovu zajedničku sliku i njega sa rukama u džepovima. To mi je sve objasnilo. Njen potpuni promašaj
Kao da sam ja pisala ovaj post Tincina, imaš poruku!

A što se tiče očekivanja za nedjelju...moja su zbilja minimalna. Da on nije tako pristupačan, otvoren i blagoglagoljiv, na temelju njenog stava i postavljenih pitanja doznale bismo šipak! Ovako je on odradio njen posao
U nedjelju očekujem da će reći ono što bi većina nas rekla...pa kakve žene može voljeti? Iskrene, spontane, normalne. Iskreno, zar ijedna od vas misli da je važno je li visoka, plava, niska, smeđa, zelenooka, duge bujne kose ili kratke otkačene u Rihanna stilu??? Jasno, svatko od nas ima neke preferencije, pa tako i on...ali sve se na kraju svede na onaj čudesan i neobjašnjiv faktor X...trenutak u kojem samo oči komuniciraju.
Objašnjenja radi: s obzirom na svoju visinu od 178 nikada nisam pogledala frajera ispod 190 (to je za mene minimum)...također, nikada nisam pogledala nekoga tko nije iznimno lijep i ima lijepe ruke i kosu (MAA i ja dijelimo ukus )...pa ipak, dogodilo mi se da sam se potpuno neočekivano i do ludila zatelebala u frajera svoje visine, ćelavog i s ne baš tako dugim prstima. Faktor X drage moje...
Stoga, naš Akif će se zaljubiti kad ga Amorova strelica strefi iz nama nepoznatog razloga...i tko kaže da to ne može biti jedna od vas/nas??
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)

Zadnje uređivanje Syrenas : 15.02.2013. at 12:13.
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom