Tema: SMS poruke
Pogledaj jedan post
Old 26.03.2004., 22:16   #113
164. Crnogorac dolazi zubaru:- Doktore treba izvaditi zub, iscupaj bez anestezije pa da se ide. -A o kojem zubu se radi? -Zeno pokazi doktoru koji te zub boli.

163. Sedi madjarica sa crnogorcem. Gleda ona crnogorca i onako u zanosu mu kaze:
- Ah crnogorica moja, ti tako slatka, ja tebe pojesti !!!
Tek ce crnogorac na to:
- Ajde zenetino jedna ne jed' govna !!!

162. - Kad će Crnogorci izumreti? - Kad shvate da je seks fizički napor!

161. Koliki je crnogorski rekord u trcanu na 100 metara? Odgovor: 67 metara

160. Sta za Crnogorca znaci poslovica: "Nikad nije kasno"?
... Uvijek je rano, jado, uvijek!

159. Kako Crnogorac skida kile? Gleda atletiku.

158. Slomio Crnogorac nogu i dr. hoce da mu stavi gips a on mu kaze: A sto gips jadan ne bio, stavi mermer!?

157. Koji saobracajni znak ne postoji u Crnoj gori? -RADOVI NA PUTU!

156. Sta je kucni posao za muskarce? -Podignuti noge dok zena usisava tepih!

155. Presretne Crnogorac chasnu sestru, nedje na neki putic, i ubije Boga u nju! Omrchi je! I kad je dobro umlatio veli joj: - Shto je nindza? Neshto mi nijesi u formu danas!?!

154. - Kako laje crnogorski pas? -Av........ av......... av....

153. Prica crnogorac svoje dozivljaje:
- Idem ti ja tako ulicom kad vidim neka trojica tuku jednog klinca. Ja se mislim dal' da skacem, dal' da neskacem... i skocim ja i ubismo ga nas cetvorica ko *****!

152. Sta kaze Crnogorac kada ima tvrdu stolicu? - IZILAZI KRV CU TI CRVENU POPITI!!!

151. Zaustavio pandur u Crnoj Gori strasnog vozača koji juri niz serpentine. Vozač: "A da nijesam brzo vozio?" Pandur: "Nijesi, no si nisko lećeo."

150. Dosao crnogorac da prosi devojku, i pojavise otac na vrata, ja dosa da iscem picku tvoje cerke, otac kaze, nekazese tako, nego ruku ma nisam ja dosa ka drkadzija, nego ka jebac.

149. Pet Crnogoraca sa ćebićima, dolaze na zeleznicku stanicu. Sretne ih poznanik i pita: "Gde ce te?" " Trazimo posao". " Kakav posao"." Culi smo da se ovde, na zeleznickoj stanici placa, nakva lezarina".

148. Crnogorac na autobuskoj stanici: "Dosao sam da se uniformisem kad ima autobus za Budvu".

147. Crnogorcu se ne da leci sa zenom. Obrazlaze joj: "Mrsko mi se penjat, a znas dobro da nikom ne dam na se".

146. Ispekli Srbin i Crnogorac prase. Srbin kaze: "E, sada cemo da ga podelimo bratski". A Crnogorac ce: "A necemo, bogumi nego popola".

145. Posle zemljotresa, Crnogorac daje oglas u novine: "Mijenjam stan u epicentru, za stan u centru".

144. U prepunom autobusu GSB korpulentan Crnogorac prdne iz sve snage. Okrene se, kad ono iza njega crnac. Crnogorac mu veli: "U, jado, al' te ja sagoreh."

143. Stoje 2 Crnogorca ispred mora i jedan kaze drugome: "Oj coce zena se gusi a mi stojimo" kad ce drugi: "pa da sjednemo".

142. Prepricavaju dva Crnogorca dozivljaje iz rata... i kaze jedan: "oni nas gonili ka' gamad, mi bjezali ka' sokolovi..."

141. Djetic dosao kasno kuci i ujutro ga zena pita: - Kad ti ono nocas dodje? - A nedje oko deset sati - E nemoj lagat kad je sat samo jednom otkuca! Sto je jadna, oces li i nulu da ti kuca!!!

140. Šta dobija kad turiš Crnogorca u rernu? Lenju pitu. A ako pregori? Samelješ i imaš prašak za spavanje.

139. Zašto crnogorci nose karirane košulje? Da bi, kad legnu, mogli ženi da kažu: "Ženo, počeši me na G6!"

138. Kako se zove deo Jadranske obale od Herceg Novog do Dubrovnika? Obala Lozovače!

137. Kako će da glasi nova registracija Podgorice? TP. Šta to znači? Titova Podgorica, bogumi!

136. Kako zvuči crnogorski alarm? Viđu! Viđu! Viđu! Viđu!

135. Kako se zove Crnac koji nosi mont jaknu? Montenegro.

134. Zašto Crnogorce ne možete da vidite subotom i nedeljom u gradu? Suše im se trenerke.

133. Zašto su Crnogorci pederi? Lakše ulazi u dupe nego u glavu!

132. Koji je omiljeni film Crnogoraca? Tačno u podne.

131. Koliko kod đetića traje sex? Jedan sat. (Minut jebe, a 59 minuta se izvinjava što je tako kratko trajalo.)

130. Zašto Crnogorac nosi pušku u samoposlugu? Zato što na vratima piše VUCI.

129. Zašto je opozicija izgubila u Crnoj Gori? Zato što je svima obećala posao!

128. Zašto Crnogorci imaju najduže vratove na svetu? Zato što čim se rode izduže vrat i pitaju: "je taj Beograd?"

127. Zašto je Crna Gora mogla da se proglasi za ekološku državu? Zato žto je svo đubre izbacila u Beograd.

126. Ko su najbolji Srbi? Crnogorci koji nijesu uspjeli!

125. Crnogorcu se ne da leci sa zenom. Obrazlaze joj: "Mrsko mi se penjat, a znas dobro da ja nikom ne dam na se".

124. Koja je slicnost izmedju CRNOGORCA I SPERMICA? Svaki 1000-ti postaje covek.

123. Ubjedjuje Podgoricanin Podgoricanku da mu da!!! Citava Evropa uzela euro, a ti neces mojih 20 centi!!!

122. Pitaju Crnogorca: "Ko ti je to ? "Da prostis zena."

121. Koja je razlika izmedju Crnogoraca i terorista? Teroristi imaju simpatizere!

120. Sta mslite srbijanke koja je razlka izmedju crngorca i crnogorcine? Na to vam moze samo crnogorcina odgovorit. Poslao: Goci i crnogorcina

119. Pita Srbin Crnogorca"Kakva se pita pravi od Crnogorca"-"Ne znam"-"Pa lenja pita"-"Znas li kakva se pravi od Srba"-"Ne"-"Dje si vidio da se pravi pita od govana? Poslao: CG Bulatovic

118. Koliko traje ovaj roming nikad da istekne. Poslao: Crnogorac

117. Kako crnogorac cuva ovce ? Vadi ga na vrijeme. Poslao: Ujabuja

***. Hvali se Crnogorac drugom Crnogorcu: "Ma ja taman zajasija malu, kad evo ti njene mame". "I sta ti veli". "Beeeeee - Beee!" Poslao: Marko

***. Uhvatio Crnogorac mladu žensku, ali nikako da mu se digne. - Mala, da pokušaš malo rukama... Cura se trudi, a on mlohav i mlitav. - Mala, a da ga popušiš? Potrudi se cura, ali mali se ne diže, na što će Crnogorac ljutito: - Jel" mala, tebi se ovo češće događa?

114. Sta dobijete kada sastavite japanca i crnogorca? Covjeka koji bi htio da radi ali mu se nikako neda. Poslao: Zulumen

113. Stavio Crnogorac u oglase: imam kucu u Podgorici, vilu u Budvi, dva sportska auta. Nista neprodajem samo se falim!

112. Ako neko sanja da lezi i da mu neke ne vidljive sile ne daju da ustane, otkrice da je porijeklom crnogorac!!! Poslao: Zulumm-man

111. Dosao crnogorac kuci, i zatekao zenu sa ljubavnikom, pa rece: - Vidju ludog li coveka, radi tudji posao.

110. Kako crnogorac opisuje bitku sa turcima: "Slecjeli ti mi ka Sokolovi niz Cetinje, A Turci ti ka pizde za nama".

109. Gleda crnogorka u sholjicu kafe i kaze drugoj: "VIDIM SLOVO SH, NESHTO SI SHCELA!!!!!"

108. Pitali crnogorca sta bi zelio da bude u sledecem zivotu? - KONJ !! - Aaaa, ne mze dva puta isto !!! Poslao: Vogsca

107. Shta dobijesh kad crnogorac upadne u jamu? - Junachka septichka jama ... Poslao: Nemesis

106. Ide Bosanac kroz sumu i vodi medveda. Naidje Crnogorac pa pita: "Dje ces s tim magarcem?" Bosanac kaze:"Sta ti je bolan, ovo nije magarac no medved!" Na to ce Crnogorac: "Ne pitam tebe!"

105. Sta se desava kad se takmice Bosanac i Crnogorac u trci na 100 m? Crnogorac stane posle 50 metara, a Bosanac zaluta.

104. Sreli se Crnogorac i Kinez. Kinez: "Jung - Ce - Hao, crni pojas, deseti dan!" Crnogorac: "Vu - ka - sin, vuneni pojas, svaki dan!"

103. Dolazi putnik na salter beogradske autobuske stanice: - Imate li nesto do Podgorice? - Imate Lastu u 10.15, Strelu u podne i Raketu u 13.30 - odgovara sluzbenica. - A, imate li nesto - drumom?

102. Rekord u odzvanjanju?! Kad se crnogorac zadere sa brda: "Ajmo da radimo", pa odzvanja cel mesec "NE SERI, BRE"! Poslao: Prc

101. Crnogorac uđe u autobus, ali mu vozač kaže: - Ej, čoče, ajde se pomakni korak ustranu da ljudi mogu unić"! On se nevoljko makne, a vozač će opet: - Ej, čoče, ma daj još jedan korak makar, vidiš da je gužva! A on će vozaču: - Slušaj čoče, ako sam ja ovamo doš"o da iđem PJEŠKE, "em te u autobus!

100. Gde je granica Crne Gore i Srbije? - Tamo gde prestaju da ti jebu majku, a pocinju da ti jebu oca.
sokre is offline  
Odgovori s citatom