Pogledaj jedan post
Old 28.04.2012., 09:33   #158
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
i opet post o ničemu.
Dobro,dobro smiri se.Pa nije valjda da vam se tako žuri da saznate istinu,kad već tisućljećima pričamo bajke.

Radim na tome,imam nekoliko manjih sponzora,ali još to nije dovoljno za ozbiljni početak.

Međutim,savjetovao bih ti da čuvaš svu svoju snagu jer kad počnem morati ćeš upotrijebiti svu svoju pamet da bi me slijedio.Ozbiljno.



Mi nemamo pojma kakvi zakoni vladaju u svemiru,a o zakonima BESKRAJNOG vremena i prostora nismo ni čuli,pa zbilja nije čudno što NEMAMO POJMA kako je nastao ne samo svemir,već cijeli svijet koji je najmanje za mirijadu puta veći od svemira.Zatim postoji doslovno beskrajno mnogo veći prostor od cijelog svijeta u kojemu žive sva inteligentna bića.

Zatim iznad toga beskrajnog prostora postoje dimenzije prostora i vremena koje su doslovne beskrajne.Svaka dimenzija djeluje jedna na druge određenim zakonitostima i time omogućuje postojanje i drugima i sebi.

Imao je Einstein pravo kada je vjerovao da je cijeli svijet moguće RAZUMNO opisati i objasniti.

Prvi problem je što ne znamo neke osnovne pojmove kao što se VRIJEME I PROSTOR.Da li se prostor može rastezati ili je to samo u našim glavama?Da li je vrijeme kao žvakaća pa vrijeme možemo rastezati(usporiti ili ubrzati) kako hoćemo.

Da li se može vrijeme stvoriti ili ne,bilo da kažemo da vrijeme može stvoriti materija ili neko svjesno biće(Bog).Ili je vrijeme NESTVORENO i jedna od glavnih karakteristika STVARNOSTI u kojoj živimo.

Na sve ovo i još na tisuće drugih pitanja dobit ćemo odgovor,i onda neće to biti zato jer je Teodor tako rekao nego zato što TAKO JESTE i nikako drugačije.

Siguran sam da ču ove godine to započeti ali točno vrijeme ne znam.

Sve će se zapravo dogoditi onako kako je zapisano prije postanka svijeta.

Tako će se i dogoditi.

Mi smo PREMALENI da to mijenjamo.

Nismo glavni igrači u igri zvanoj ŽIVOT.

Ali jednoga dana možemo i mi postati glavni igrači za nekoga tko je mlađi od nas po rođenju,i za njega biti ćemo BOGOVI,isto kao što je PRVA CIVILIZACIJA BOG za nas.

pozdrav
teodor francic is offline