Pogledaj jedan post
Old 21.05.2013., 01:17   #19
Quote:
plavusica22 kaže: Pogledaj post
Dobra večer,
planiram ove godine ići na Oktoberfest s društvom, pa sam na googl-u vidjela neki koji se održava u Steinzu, odnosno mjestu porede Liebrochu, koliko sam vidjela na karti to je negdje prije Graza.
Imaju ulaznice za 55 eur ( za to imas vino, pivu i hranu cijelu noć) ili obične za 10 eur. Bit će neki tamo njihovi izvođači, Aleksandra Stan, Dj Antoian, Die Arzte od poznatijih imena što sam vidjela. Što mislite o ovoj ponudi? Preskupo, isplati li se???

Navodno je prošle godine prvi put održavano i bilo je oko 10 000 ljudi, ove godine očekuju duplo.... Uglavnom, Graz je puno bliže nego do Njemačke

Hvala!

U Munchenu se kreće upad od 30EU + (uključeni određeni meniji (ovisno o šatoru) i krigla pivca
Ja nisam bila u Steinzu, mislim da je glupo posjetiti sve druge pivarske fešte ako se ne vidi Oktoberfest - on je meni Amen za pivarsku feštu!
Izvođači su mi tu za ocjenu 3, prefensi za feštu koja je poznata kao pučko veselje. Ja sam više za osjetiti duh tamošnjeg naroda, one njihove polkice i ta veselja koja nema ovdje. Aleksandru Stan ionako čujem ovdje svake subote navečer.
A što se tiče upada: ako misliš da je tebi ovakav pivarski tip fešte više cool - ok. Iako, vjerujem da i ovdje se trebaš za ulaznice organizirati najkasnije pola godine ranije ili? Barem je tako za ovo u Munchenu...
Ako budeš išla, definitivno javi kako je bilo! ;-)
interact is offline  
Odgovori s citatom