Pogledaj jedan post
Old 28.08.2013., 13:29   #82
drago mi je vidjeti da u Varaždinu prihvaćaju doule, moram priznati da bih voljela proći porod na stolčiću sa doulom, ali pošto sam iz Zagreba, ne znam kako bih to mogla organizirati tu
malo me frka putovati do Varaždina u trudovima, a i površna sam priznajem, ali teško mi je pomisliti da iz Zgb moram putovati u drugi grad na porod

ipak, da budem malo hrabra... Vž doule, vi imate dobru suradnju s bolnicom i postoji li mogućnost posjete vž bolnici skupa s vama? Treba li proći trudnički baš u vž bolnici ili prihvaćaju bilo koji? Iako, i da ga nemam nije da mi mogu zabraniti da se porodim

Jeste li možda imali iskustva u nekoj zgb bolnici (ciljam na sv. duh)? čitala sam iskustvo s Petrove gdje su zabranili Ivani Simić Bodrožić da ide s prijateljicom jer "neće lezbače na porodu"
Doule, pliz javite mi se jer me hvata panika od bolnica i lječničkog osoblja, svaki mjesec sve teže prolazim i regularne preglede, a od bolnica i bolničke atmosfere me hvata želja da zbrišem na Sljeme roditi pa šta bude bude
__________________
Još jedna životinja koja je obitavala u hladnim predjelima je POLARNA LISICA (Alopex lagopus). Taj grabežljivac i danas živi u hladnijim područjima.
--20.10.2013. mali lisac--
Alopex is offline  
Odgovori s citatom