Pogledaj jedan post
Old 01.12.2016., 18:57   #45
Pretužno.
Nastojim biti tolerantna, međutim kada su u pitanju postupci prema djeci, sve tolerancije ovog svijeta mi padnu u vodu.

Možda se zaljubila. Možda je opet osjetila leptiriće i sjetila se neke sebe na koju je zaboravila jer je bila domaćica doma s djecom.
Mnogo je žena koje ne žele djecu i odluka da se djecu ne ima je poštena kao i odluka da se djecu ima.
Odluka donešena bez preispitivanja same sebe, imanje djece samo zato što ih i drugi imaju i čine nam se sretnima je manje-više stvar svakodnevice, neke se žene na kraju pronađu kao majke, neke nikada.

Napisao si da je bila ok prema djeci, pa sam s aspekta majke, sigurna da noću ne spava. Seks, strast, ljubav, bilo što... ne može zamijeniti osjećaj da su tvoja djeca pored tebe i da ćeš dati sve od sebe da ih zaštitiš u svakom trenu. O kakvoj god (ne)majci da se radi, vjerujem da svaku to stigne. Prije ili kasnije.

Iskreno, nje mi je jako žao. Možda još nije u agoniji koja je vrijedna žaljenja, no, svakako će biti...

Ti mi djeluješ jako staloženo, čak mrvu previše, obzirom na situaciju koju ste ti i djeca prošli. Čuvaj se i pored brige za djecu, nemoj zaboraviti na sebe. Neka vam je sa srećom.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline