Pogledaj jedan post
Old 04.05.2017., 11:31   #93
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Jedna stvar gdje iskrenost može pomoći(makar mi se čini) su i iskustva, te skupljanje istog, koja će se koristiti kasnije pri odgoju djeteta(ako idemo s pretpostavkom da će naš nekada budući brak ipak započeti vezom ). E sad, zamišljam situaciju, sin ili kći balavci. Partnerica je osoba koja je u dobi od 15-25 povremeno konzumirala travu, ili neke druge, žešće droze Iako to npr nije problem bio u dobi kada sam ju ja upoznao s 28, hoćemo li mi imati isti stav, kad to dijete bude u dobi kada travu ima priliku probati(pogotovo ako ona to ne vidi kao negativnu točku u svojoj prošlosti)? Hoćemo li imati isti stav o seksu i normalnosti istog ako je njoj u toj fazi svako pušenje trave ili pijanstvo bilo izgovor za seksualne egzibicije na tulumima, ili druženjima? (ne, ne mislim ni za sina da je normalno da ševi bilo koga, bilo kad, bilo gdje )


Ona to sve može i prešutjeti, i tog trena kad se odlučimo na brak ili dijete, može biti nebitno. I dođe do puberteta, mi kao dvoje roditelja imamo dijametralno različite stavove
Cekaj, ne znam jesam li krivo skuzio tvoj upis.
Po tebi iskrenost jako moze pomoc ako priznas svom potencijalnom buducem zivotnom saputniku da si kao teen pusio travu itd jer ce to potencijalno uticat na odgoj vase djece?
Znaci ako ti zenska prizna da je recimo pusila s vremena na vrijeme kad je bila mlada ti kidas vezu s njom jer predpostavljas da ce ona vasoj djeci kad budu teens dozvolit/opravdat isto? Nikako ne kuzim ovu logiku.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom