Pogledaj jedan post
Old 16.05.2017., 12:32   #27
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Teško mi je zamisliti situaciju u kojoj bih samo jednu osobu zamolila da ne dovodi partnera.
Ali ne moliš nikoga da ne vodi partnera, nego pozoveš osobu. Ljudi u paru nisu srasli i ne podrazumijeva se da "dođi na kavu/rođendan/palačinke" znači da je pozvan i partner. Bila sam u životu već na događanjima na koja su ljudi zvali pojedinačne ljude, i neki od tih pojedinačnih ljudi su bili međusobno upareni, a neki su imali nepozvane partnere, i nitko oko toga nije radio dramu. Do nekog nedavnog topika nisam ni znala da je to drama, jer oko mene ljudi u pravilu pretpostavljaju da su drugi ljudi jedinke. Ako netko baš želi i prijateljevog partnera tamo gdje zove, naglasi da su oboje pozvani.

Quote:
BabsJohnson kaže:
meni ovakve teme uvijek vuku na neke komplekse, zelju da uvecamo svoju vaznost, da budemo predstavljeni obitelji i prijateljima kao neki zalog da ce tu biti necega ozbiljnog
Ili, ako već ima nečeg ozbiljnog, brakdijetekredit, da su prijatelji partnera izrazito svjesni toga i odaju počast nečijoj napokon-udanosti pozivima na roštilje.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch

Zadnje uređivanje chocolatecookie : 16.05.2017. at 13:17.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom