Pogledaj jedan post
Old 26.05.2017., 13:19   #29
Quote:
Vaill kaže: Pogledaj post
Uopće ne... stvarno ne znam otkud potreba da mi se stavljaju u usta stvari koje nisam rekla [emoji14] da si išao čitati što sam napisala a ne samo čekao da skočiš, vidio bi da sam dala primjer i kako bih se udala u crkvi iako sam strogi ateist i ovako mi ne bi palo na pamet ali kad bi to budući muž htio, pristala bih zbog njega jer mi je jače njegovo uvjerenje "brak će nam biti nevažeći po religioznim stavovima koji su meni jako bitni" nego moje uvjerenje "stvarno ne volim crkvu i svećenike" [emoji14] tom logikom je meni jače njeno uvjerenje "ne želim za svoju svadbu pobiti x životinja" od njegove "meso je fino i uvijek se tako rade svadbe" ... našao si krivu osobu prozivati, ja sam mnogo kompromisa napravila s kojima se ne slažem ako sam smatrala da druga osoba ima bitnije razloge od mojih
To je samo hrana i nije normalno nametati nikome tko je dovoljno svjestan sebe sto ce jesti.

Ne znam za kaj mi dajes ovaj primjer sa crkvom?
Ako mladenka nece jesti meso nek ne jede, ali mi nije jasno zasto bi ona odredjivala drugima sto ce jesti kad njoj nitko ne namece sto ce jesti?

Ajmo sad svi skupa zauzeti stav da radi postivanja sela, obicaja i mladozenje, mladenka treba jesti meso.
Jel bi to po tebi bilo ok?

Nametanje takve vrste je fasizam.
Flat is offline