Pogledaj jedan post
Old 26.06.2017., 22:16   #2424
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

Ne žuri da se odrekneš ljubavi i zaljubljivanja... ali nemoj se odreći kondoma...ma kako dobro bilo bez njega...

a bit će da tebe još nije opeklo,možda si sretao samo ženske,koje nisu prestale sa zaštitom,pa ti želim da ne sretneš ove druge,kojev iz čiste zle namjere da zatrudne i to nakon kojeg desetljeća veze/braka,
odjednom prestanu uzimati pilule,a on nenavikao na kondome,na koitus interuptus ili nešto drugo..
pljas eto dječice...
koju on uopće nije ni želio,mada će kasnije kad brak ode nizvodu, inzistirati na "ljubavi i pravima" za tu dječicu...

Samo ti ljubi i uživaj,ova tema ti je pružila cijeli niz uvida i poduka,pa ako ih zanemariš sam si kriv!

Mene si nasla podjebavati a imam promijenjenih pelena, nocnih dezurstava uz temperaturu i razvozenja po aktivnostima vise od vas svih zajedno
Da znas kojim se poslom moja bivsa bavi i koliko je nema doma uz tu djecicu ne bi bila ovako pametna. Ali dobro, forum kao i papir trpi sve pa i ovakve bijedne pokusaje podjebavanja ogorcene i ostavljene zene koja u svako dobs noci da je dignes zna nabrojati ime i prezime i oib cure od bivseg muza i to 16 godina nakon rastave.
#ijasammajka
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.

Zadnje uređivanje Nighttrain : 26.06.2017. at 22:26.
Nighttrain is offline