Pogledaj jedan post
Old 03.07.2017., 20:02   #50
Quote:
dumb blond kaže: Pogledaj post
Apsolutno. Niti se ne bi udala pod tim okolnostima, da sam zaljubljena u drugog.
Bojim se da ce mi vrijeme samo odmoci, a ne pomoci.
PSYCHO ALARM mi se odmah upalio.

Iskreno, moj topli i duboki savjet ti je da se što prije makneš od tog "fatalnog" lika, da se ne bi gadno gadno opekla- u svom zaručniku imaš sigurnost čovjeka koji te stvarno voli, provjerenog milijarde puta, a ovaj novi može lako biti samo ego triper koji u zanosu izazova želi baš tebe.

Mislim halo, bacaš u vodu sigurnu stvar. Nitko ne kaže da ti neće biti bolje s ovim drugim, ali vaga je debelo na strani tvog zaručnika.

Mislim gledaj, ja sam se zajebala. Bila sam u tvojoj situaciji. Taj moj bivši (tada zaručnik) koji je bio idealan za mene je na kraju sada u braku s dvoje divne djece i ženom. Ja sam otišla za tipom s kojim sam imala jaki feeling. Na kraju sam i njega ostavila zbog inih razloga (ispostavilo se da nije baš bio toliko za mene), i on se oženio ali vara svoju ženu na veliko obzirom da je veliki šarmer.

Dobro si razmisli i ne budi dijete. Stani prije nego zajebeš. Moj topli savjet.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom