Pogledaj jedan post
Old 12.07.2017., 23:24   #75
Quote:
Gregorius kaže: Pogledaj post
Moja nije toliko radikalna.
Ipak, bilo je frendova koji su joj smetali, kao što je bilo i bezazlenih šala koje su joj smetale, smetalo bi joj i kad bi si uzeo vrijeme za sebe, za neke svoje zanimacije. Šale na svoj račun također. Ne sjećam se da se ikada našalila na svoj račun. To je isto znak manjka samopouzdanja.
Najviše me deprimira to što mi ne vjeruje kad joj ukazujem da ima problem. Kad joj ukazujem na tu prokletu manipulaciju krivnjom (koja frustrira), kad joj ukazujem na njene pretjerane i neracionalne strahove koji ju sputavaju u životu.
Izrazito teško prihvaća i najkonstruktivniju kritiku u tom pogledu.
Ova djevojka koju sam ja upoznao primjerice nije vidjela greske u svom zivotu u svom nacinu ponasanja.
Ostali smo jos neko vrijeme dobri pa sam joj probao dati prijateljski savjet na neke stvari. Kada nije odgovorila sa ljutnjom nije vidjela grijehe u tome.
Jedan od problema primjerice. Imala je dosta muskih prijatelja a meni branila bilo kakav kontakt sa zenskim rodom. poslije sam iz njenih razgovora shvatio da je sa polovicom imala nesto. Rekao sam joj da je glupo postavljati ljestvicu tako visoko i meni braniti bilo kakav kontakt sa zenskim rodom a da se ona onda i dalje druzi sa tipovima sa kojima se sevila.
Izrazito je inzistirala na nekoj finoci, mene opominjala za psovke a radila puno gore stvari.
Stalno je napominjala kako je ona fina cura i cedna. Nikada nisam upoznao niti jednu curu da na tome toliko inzistira to je za nju bio ajmo reci dvosjekli mac jer niti je bila fina niti cedna.
Evo jos jedan primjer. Ona meni da kako mogu imati sex sa curom iste veceri kada ju upoznam, saznao sam u vremenu prijateljstva da je ona imala toga podosta
romkius is offline  
Odgovori s citatom