Pogledaj jedan post
Old 12.07.2017., 23:27   #76
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa nije čudo da je fokusirana na tebe kad nema nijednu frendicu. Uvijek me zapanji kako čovjek može proći kroz život da ne stekne bar dvoje troje ljudi s kojima se redovno viđa. Ako se i udalji od nekih, dođu novi.
U čemu je problem, je li pretjerano introvertirana ili se baš ne slaže s drugim ženama?
Mislim da nije nekomunikativna i pretjerano introvertirana. Primjećujem da se s tim starim frendicama jako dobro slaže, šali i smije. S njima mi stvarno izgleda kao druga osoba, opuštena, brbljiva, pozitivna, šaljiva.
No, sa curama od mojih frendova je uvijek bila rezervirana, zatvorena, nekomunikativna, nekako nesigurna....a sasvim su fine, normalne i dobre cure.
Da, kritičnija je prema ženama, neke joj se žene ne sviđaju onako "na prvu", čak i prije nego ih bolje upozna postavi zid.
Meni s druge strane prigovara da sam previše srdačan, otvoren i iskren prema ljudima, čak i na poslu. Kao "naivan si, neoprezan" ili "ljudi će to iskoristiti", a ja joj na to kažem da me boli ona stvar, nek iskoriste. Ne mislim to mijenjati, jer mi je u životu donijelo više pozitivnih nego negativnih iskustava.
S druge strane, zbog tog njenog načina, rezerviranosti i nepovjerljivosti teško nalazi prijatelje.
EDIT: u ovih 10 godina ipak ima jednu novu frendicu. Ide s njom povremeno na kavu, iako rijetko.

Zadnje uređivanje Gregorius : 12.07.2017. at 23:37.
Gregorius is offline  
Odgovori s citatom