Pogledaj jedan post
Old 17.07.2013., 20:35   #2536
Nisam u toku. Sve što znam kupim iz tajvinih sažetaka, koji su iznimni.

Znači, Ali i Aylin su mrtvi. Kako gledati seriju dalje bez njih dvoje? Ne znam što će ispuniti prazninu koju je ostavila prpošna i vrckasta Aylin.
Drago mi je da je Ali uspio srediti Kenana, šteta što nije i Caroline. Njih dvoje mi je doista bilo teško gledati.
Nije mi jasno zašto je Hakan proveo u zatvoru tolike godine? (zna li itko koliko je uopće godina prošlo?) Znam da je Hakan ranio oca, ali to je koliko sam shvatila bila nesreća, pištolj je opalio pri naguravanju oca i sina.

Doista ne bih voljela biti u Cemilinoj koži. U kratko vrijeme je ostala bez kćerke i bivšeg muža kojega je očito i dalje voljela.
Soner opet bol liječi bijegom. Ma da se bar ubije, dosadilo mi je njegovo rješavanje problema i tuge bijegom i ludilom. Bijeg nikada nije bio rješenje. Zar je moguće da ništa nije naučio iz lekcije sa Aylin? Izgubljeno vrijeme je teško vratiti.
Znači dijete mu odgaja punica, on tolike godine nije vidio svoje i Aylinino prekrasno dijete. Zaista ne razumijem Sonera, koliko god se trudila.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom